MUDr. Bassam Haj Abdo

Mapa webu


Stránky bez zařazení

  • Všechny stránky jsou přiřazeny


Zákroky, které nabízíme.

Naše zákroky

Na ambulanci cévní a všeobecné chirurgie CHIR-MEDIA s.r.o. se zabýváme léčbou onemocnění žil a tepen. Největší část našich pacientů tvoří ti, kteří mají problémy s křečovými žilami a se zúžením tepen na dolních končetinách, případně se souvisejícími záněty. V neposlední řadě se však také zabýváme operacemi hemoroidů. Veškeré zákroky jsou u nás prováděny moderními metodami a ambulantně bez hospitalizace. Vedle léčby a diagnostiky žilních a tepenních onemocnění provádíme i odstraňování kožních lézí, podkožních cyst a malých podkožních nádorů.

Zákroky jsou u nás prováděny těmi nejmodernějšími metodami týmem lékařů s dlouholetou praxí. Specializujeme se především na operace varixů ( křečových žil), ale můžeme Vám nabídnout celou řadu dalších zákroků.

Operace křečových žil

Operace provádíme ambulantně  radiofrekvenčním přístrojem Olympus CELON, laserem  Biolitec LEONARDO a nebo systémem ClariVein

Operace hemoroidů

Operace provádíme ambulantně  přistrojem ULTRAOIDem nebo laserem  Biolitec LEONARDO.

Odstranění kožních a podkožních lézí

Chirurgicky odstraňujeme pigmentové névy, kožní výrůstky, virové bradavice, podkožní cysty, tukové nezhoubné nádory a další.

Představení, historie a personál zařízení.

O zařízení

Naše ambulance se nachází v malebném jihočeském městě Tábor nepříliš daleko historického centra. Disponujeme vynikající dopravní dostupností, a to zejména díky blízkosti dálnice D3 Praha – České Budějovice.

Ambulance cévní chirurgie byla roku 1992 založena MUDr. Janem Bendou. V té době sídlila na poliklinice v Budějovické ulici. Později, v roce 2011, však bylo zařízení transformováno na společnost s ručením omezením nesoucí název CHIR-MEDIA s.r.o. a došlo k přesunutí do budovy v Kvapilově ulici(bývalý Natalis). S touto změnou zároveň došlo k inovaci pracovních metod a díky tomu je u nás dnes většina zákroků prováděna ambulantně.

Zpočátku na ambulanci působila pouze MUDr. Vladimíra Koutenská s MUDr. Janem Bendou. Roku 2013 byla ale ambulance převzata MUDr. Bassamem Haj Abdem, jenž se stal vedoucím lékařem a působí v této funkci dodnes.

Zdravotnické zařízení má smlouvy o poskytování zdravotní péče s následujícími  zdravotními pojišťovnami: VZP(111), VoZP(201), ZPMVCR(211), CPZP(205), OZP(207).

Poslední ordinační hodina každého pracovního dne je provozní (zdravotní sestra je přítomná v ordinaci, lékař nemusí být přítomen)

 

Spolupracujeme:

Banner foniatrie Tábor.

« zpět | nahoru | tisk

NAPIŠTE NÁM
Kdy ordinujeme

ORDINAČNÍ HODINY

Pondělí 8:00 - 12:00 12:30 - 15:00
(MUDr. V. Koutenská)
Úterý 8:00 - 12:00 12:30 - 15:00
(MUDr. J. Benda)
Středa 8:00 - 12:00 12:30 - 15:00
(MUDr. Haj Abdo a MUDr. Koutenská současně)
Čtvrtek 8:00 - 12:00 12:30 - 15:00
(MUDr. J. Benda)
Pátek 8:00 - 12:00 12:30 - 15:00
(MUDr. Koutenská - lichý týden, MUDr. Benda - sudý týden)

Provoz ambulance v červenci a srpnu je omezen na každou pracovní středu od 08.00 do 15.00. Navštěvu předem domluvte telefonicky. Akutní případy ošetří ostatní soukromí lékaři a nemocnice v Táboře.