Menu
Soukromá chirurgická ambulance CHIR-VAJGAR s.r.o. v Jindřichově Hradci Ordinace Jindřichův Hradec

Ordinace J. Hradec

Představení, historie a personál zařízení.

O ZAŘÍZENÍ

Soukromá chirurgická ambulance CHIR-VAJGAR s.r.o. v Jindřichově Hradci se zabývá provozem ambulantní chirurgie. Provádíme zde odstraňování kožních a podkožních lézí, převazy ran po operacích a další menší zákroky. Působí zde od 1.7.2008 MUDr. Bassam Haj Abdo se zdravotní sestrou.

Od 1.1.2019 se střídají každé úterý MUDr. Robert Jenčík (chirurg a traumatolog) a MUDr. Josef Lutovský (ortoped). MUDr. Robert Jenčík ordinuje liché týdny (úterý) a MUDr. Lutovský sudé týdny (úterý).

MUDr. Josef Lutovský provádí ortopedické ambulantní výkony – objednací lhůta obvykle 2-3 týdny

  • Operace Dupuytrenovy kontraktury a veškeré modifikace
  • Operace karpálního tunelu
  • Operace ganglia
  • Operace lupavého prstu

Zařízení se nachází v budově Trojstřediska na sídlišti Vajgar v 1. patře vedle zubních ordinací. U ordinace je velká a malá čekárna, dále k ní patří operační sál.

Ambulance na poliklinice Sídliště Vajgar (Trojstředisko) funguje od roku 1995, MUDr. Haj Abdem byla převzata 1. 7. 2008.

Zdravotnické zařízení má smlouvy o poskytování zdravotní péče s následujícími  zdravotními pojišťovnami:   VZP(111), VoZP(201),  ZPMVCR(211),  CPZP(205),  OZP(207)

 

Přidejte Váš názor.

NÁZORY PACIENTŮ

přidat nový komentář

Komentáře této stránkyJitka N. | 12. 08. 2018

Mohu vřele doporučit

Jsem ráda, že jsem operaci podstoupila u p. dokotora Abda. Je to milý člověk. Před operací mi vše vysvětlil, čímž výrazně snížil moje velké obavy z operace. Výsledek je po několika týdnech opravdu dobrý.


Kateřina K. | 12. 05. 2018

Doporučuji

Při příchodu na mě dýchlo příjemné prostředí. Přístup lékaře a sester byl stejně příjemný. Vše co se odehrávalo bylo lékařem komentováno takže jsem věděla o každém jeho kroku. Když bylo vše hotové při oblékání se mi udělalo slabo tak mě lékař přivedl na lůžko, zvedl nohy a poctivě držel do doby než mi bylo lépe. Je to příjemný profesionál. Na závěr mohu tuto metodu a lékaře jen doporučit. Rekonvalescence je krátká a bezbolestná.

 
 
 
napište nám


Top