Menu
Mapa webu


Stránky bez zařazení


Ordinace Tábor Ordinace Tábor | Ambulance cévní chirurgie Tábor

Cévní ordinace Tábor

Zákroky, které nabízíme.

NAŠE ZÁKROKY:

V ordinaci cévní a všeobecné chirurgie CHIR-MEDIA s.r.o. se zabýváme léčbou onemocnění žil a tepen. Největší část našich pacientů tvoří ti, kteří mají problémy s křečovými žilami a se zúžením tepen na dolních končetinách, případně se souvisejícími záněty. V neposlední řadě se však také zabýváme operacemi hemoroidů a sinus pilonidalis laserem. Veškeré zákroky jsou u nás prováděny moderními metodami  ambulantně bez hospitalizace. Vedle léčby a diagnostiky žilních a tepenných onemocnění provádíme i odstraňování kožních lézí, podkožních cyst a malých podkožních nádorů.

Zákroky jsou u nás prováděny těmi nejmodernějšími metodami týmem lékařů s dlouholetou praxí. Specializujeme se především na operace varixů ( křečových žil), ale můžeme Vám nabídnout celou řadu dalších zákroků.

OPERACE KŘEČOVÝCH ŽIL:

Operace provádíme ambulantně  radiofrekvenčním přístrojem Olympus CELON, laserem  Biolitec LEONARDO a nebo systémem ClariVein

OPERACE HEMOROIDŮ:

Operace provádíme ambulantně systémem ULTROIDem (HEMERONEm) nebo laserem  Biolitec LEONARDO.

OPERACE  SINUSU PILONIDALIS LASEREM:

Operace provádíme ambulatně laserem Biolitec LEONARDO a pomocí ultrazvuku.

ODSTRANĚNÍ KOŽNÍCH A PODKOŽNÍCH LÉZÍ:

Chirurgicky odstraňujeme pigmentové névy, kožní výrůstky, virové bradavice, podkožní cysty, tukové nezhoubné nádory a další.

Představení, historie a personál zařízení.

O ZAŘÍZENÍ:

Naše ordinace se nachází v malebném jihočeském městě Tábor nepříliš daleko historického centra. Disponujeme vynikající dopravní dostupností, a to zejména díky blízkosti dálnice D3 Praha – České Budějovice.

Ordinace cévní chirurgie byla roku 1992 založena MUDr. Janem Bendou. V té době sídlila na poliklinice v Budějovické ulici. Později, v roce 2011, však bylo zařízení transformováno na společnost s ručením omezením nesoucí název CHIR-MEDIA s.r.o. a došlo k přesunutí ordinace nejdříve do budovy v Náchodské ulici, později do budovy v Kvapilově ulici 2060/46 (bývalý Natalis). S touto změnou zároveň došlo k inovaci pracovních metod.

Zpočátku v ordinaci působila pouze MUDr. Vladimíra Koutenská s MUDr. Janem Bendou. Dne 1.11.2013 byla ale ordinace cévní a všeobecné chirurgie převzata MUDr. Bassamem Haj Abdem, jenž se stal vedoucím lékařem a působí v této funkci dodnes.

Cévní a chirurgická ordinace (zdravotnické zařízení) má smlouvy o poskytování zdravotní péče s následujícími  zdravotními pojišťovnami:  VZP(111), VoZP(201),  ZPMVCR(211),  CPZP(205),  OZP(207)

 

Spolupracujeme:

Banner foniatrie Tábor.

 

Přidejte Váš názor.

NÁZORY PACIENTŮ

 
 
 
napište nám


Top