Menu
Mapa webu


Stránky bez zařazení


Ordinace Tábor Ordinace Tábor | Ambulance cévní chirurgie Tábor

Ordinace Tábor

Zákroky, které nabízíme.

NAŠE ZÁKROKY

V ambulanci cévní a všeobecné chirurgie CHIR-MEDIA s.r.o. se zabýváme léčbou onemocnění žil a tepen. Největší část našich pacientů tvoří ti, kteří mají problémy s křečovými žilami a se zúžením tepen na dolních končetinách, případně se souvisejícími záněty. V neposlední řadě se však také zabýváme operacemi hemoroidů. Veškeré zákroky jsou u nás prováděny moderními metodami  ambulantně bez hospitalizace. Vedle léčby a diagnostiky žilních a tepenných onemocnění provádíme i odstraňování kožních lézí, podkožních cyst a malých podkožních nádorů.

Zákroky jsou u nás prováděny těmi nejmodernějšími metodami týmem lékařů s dlouholetou praxí. Specializujeme se především na operace varixů ( křečových žil), ale můžeme Vám nabídnout celou řadu dalších zákroků.

OPERACE KŘEČOVÝCH ŽIL

Operace provádíme ambulantně  radiofrekvenčním přístrojem Olympus CELON, laserem  Biolitec LEONARDO a nebo systémem ClariVein

OPERACE HEMOROIDŮ

Operace provádíme ambulantně systémem ULTROIDem (HEMERONEm) nebo laserem  Biolitec LEONARDO.

ODSTRANĚNÍ KOŽNÍCH A PODKOŽNÍCH LÉZÍ

Chirurgicky odstraňujeme pigmentové névy, kožní výrůstky, virové bradavice, podkožní cysty, tukové nezhoubné nádory a další.

Představení, historie a personál zařízení.

O ZAŘÍZENÍ

Naše ambulance se nachází v malebném jihočeském městě Tábor nepříliš daleko historického centra. Disponujeme vynikající dopravní dostupností, a to zejména díky blízkosti dálnice D3 Praha – České Budějovice.

Ambulance cévní chirurgie byla roku 1992 založena MUDr. Janem Bendou. V té době sídlila na poliklinice v Budějovické ulici. Později, v roce 2011, však bylo zařízení transformováno na společnost s ručením omezením nesoucí název CHIR-MEDIA s.r.o. a došlo k přesunutí do budovy v Kvapilově ulici(bývalý Natalis). S touto změnou zároveň došlo k inovaci pracovních metod.

Zpočátku na ambulanci působila pouze MUDr. Vladimíra Koutenská s MUDr. Janem Bendou. Roku 2013 byla ale ambulance převzata MUDr. Bassamem Haj Abdem, jenž se stal vedoucím lékařem a působí v této funkci dodnes.

Zdravotnické zařízení má smlouvy o poskytování zdravotní péče s následujícími  zdravotními pojišťovnami:  VZP(111), VoZP(201),  ZPMVCR(211),  CPZP(205),  OZP(207)

 

Spolupracujeme:

Banner foniatrie Tábor.

 

Přidejte Váš názor.

NÁZORY PACIENTŮ

přidat nový komentář

Komentáře této stránkyJana A. | 21. 10. 2018

Doporučuji táborskou ordinaci

Byla jsem na zákroku nedávno a byla jsem velmi mile překvapená nejen bezbolestným, šetrným a rychlým zákrokem, ale taky velmi příjemným chováním jak pana doktora, tak sestřiček. Cítila jsem se v dobrých rukou a za lidský přístup v tak nepříjemné záležitosti jsem byla opravdu vděčná.

 
 
 
napište nám


Top